Suadiye Palas

Proje Görselleri

Suadiye Projemiz,Suadiye Palas Mayıs 2017 tarihinde sizlerle buluşmaya hazırlanıyor. 3 ayrı daire tipinde hazırladığımız,sınırlı sayıda dairelerimiz; 3+1, 2+1 ve Dubleks olarak tercihlerinize ve beğenilerinize sunuluyorlar.

3+1 ve Dubleks dairelerimizde eşsiz Kadıköy semtinin panaromik adalar ve marmara denizi ve şehir manzaralı dairelemizde yeni nesil mimari ile projelendirilmiş ve dizayn edilmiş modern seramik giydirme cephesi ile eşsiz konumu ve şehrin en kıymetli bölgelerinden,alışverişin ve sosyal hayatın en elit hali Bağdat Caddesi Suadiye mevkii ile sahil yolu arasında sizlerin yerleşimini bekliyor olacak.

Bağdat caddesine 150 metre,Sahil yoluna 200 metre mesafede,Bostancı deniz otobüsleri iskelesine çok yakın Vapuryolu Sokak konumda bulunan dairelerimiz sizlerin sahip olmalarını bekliyor.

**Websitemizdeki resimler tanıtım amaçlıdır.Proje konut büyüklükleri,mahal listesi ve diğer tüm hususlarda sözleşmedeki bilgiler esastır.Hak Yapı gerekli gördüğü değişikleri yapma hakkına sahiptir.**

Proje Görselleri

WhatsApp 444 1 620